Jmenuji se Ondřej Škára a jsem administrátorem tohoto webu. Původně jsem stránky královopolského Sokola vytvořil jako jednoduchý dynamický web. Po několika letech provozu tato koncepce přestala stačit nárokům a představám provozovatele, proto jsem využil zkušeností a postavil ho na bázi redakčního systému WordPress. V tomto provedení byl web oficiálně spuštěn v září 2017 se začátkem cvičebního roku a od té doby úspěšně funguje dodnes.

V srpnu 2023 jsem provedl rozsáhlou komplexní aktualizaci prakticky celého systému. To přineslo jeho zrychlení a mnohá funkční vylepšení, ale především razantní zvýšení bezpečnosti celého webu a databází.

Jakou úlohu zde mám?

  • Odpovídám především za provoz tohoto webu a jeho plnou funkčnost. To představuje průběžné aktualizace všech jeho složek, ladění funkcí i vzhledu a samozřejmě také pravidelné zálohování.
  • Pokud to není nezbytně nutné, do obsahu webu ani jeho úpravnosti nezasahuji.
    • To neplatí, pokud obdržím volný text s obrázky k publikaci. V takovém případě si při zpracování naopak vyhrazuji právo k provedení jazykových, stylistických a typografických korektur textu a k patřičné úpravě obrázků. Faktická správnost je však i v takovém případě v plném rozsahu věcí autora textového i obrazového materiálu.
  • Nezodpovídám za funkčnost a obsah všech odkazovaných webů, neboť tyto nespravuji. Výjimkou je web tábora Budislav v mé dikci.

 

Přes veškerou snahu se může stát, že něco nebude úplně fungovat, s něčím si nebudete vědět rady nebo vás napadne, co a jak by mohlo fungovat lépe. Své náměty, dotazy či potíže mi pište na ondrej.skara@gmail.com. Za veškeré podněty předem děkuji, reaguji bez zbytečných průtahů.

Zaregistrujte se

I nadále sice budete moci tento web pouze procházet a psát komentáře, právě v komentářích však zjistíte příjemný rozdíl. Po registraci a přihlášení se komentářová pole zkrátí jen na text komentáře, vše další si systém vezme sám z informací, které uvedete při registraci.

Registrace je samozřejmě bezplatná a k ničemu nezavazuje.

 

Srdečně vás zdraví a krásné dny vám přeje admin Ondřej Škára.