Cvičení pro nejmladší děti s rodiči. Hodina začíná pozdravem – říkadla s pohyby a písničky s řehtadly. Cvičení je každou hodinu jiné, používáme žíněnky, lavičky, lana, švédskou bednu, trampolíny, kladinu, obruče, míče, modré podložky, klouzačky, houpačky, látkovou pěnovou trampolínu, dětská šlapadla, látkový tunel, látkový padák, kuželky, pěnovou stavebnici, švihadla atd. Pomocí jednoduchých her procvičujeme barvy, strany, tvary.

Nově také zveme na skvělý týdenní tábor pro rodiče s dětmi se zaměřením na nejmenší děti. Koná se každoročně na konci června v krásném prostředí regionu Toulovcovy maštale u obce Budislav.

• Kdy:
    • čtvrtek
      • 1. skupina   9.30–10.30 hod
      • 2. skupina 10.30–11.30 hod
  • Kde:
    • Velký sál
  • Vedoucí:
  • Věk cvičících:
    • 1 až 3 roky
  • Cena cvičení:
    • Cvičící děti:
      • členský příspěvek ve výši 300,- Kč za rok
      • oddílový příspěvek ve výši 850,- Kč za pololetí
    • Rodiče: pouze členský příspěvek ve výši 600,- Kč za rok

Elektronická přihláška ZDE. Nové členy přijímáme během celého roku.

HLEDÁME obětavou maminku nebo paní, která by chtěla vést cvičení s vedoucí oddělení nebo i samostatně!